Pedagogičtí zaměstnanci

Základní škola

Mgr. Jiří Pavlas - ředitel ZŠ a MŠ, koordinátor ICT  (vzdělání: Pedagogická fakulta JČU v Českých Budějovicích, učitelství pro 1. stupeň ZŠ - 2017  + Pedagogická fakulta UP v Olomouci, učitelství pro 2. stupeň ZŠ: přírodopis, technická a informační výchova - 2006)

Mgr. Vladana Pávková - tř. uč. I. třídy, zástupce ředitele  (vzdělání: Pedagogická fakulta UP v Olomouci, učitelství pro 1. stupeň ZŠ - 2006)

Mgr. Dana Novotná - tř. uč. II. třídy (vzdělání: Filosofická fakulta v Opavě, obor Angličtina pro školskou praxi. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ - 2018)

Bc. Zuzana Haltmarová - tř.uč. III třídy (vzdělání: Filosofická fakulta v Opavě, obor Angličtina pro školskou praxi, od 8/2018 - studuje Učitelství pro 1.stupeň na UP v Olomouci)

Pavla Vícencová - asistent pedagoga (maturina, studuje Kurz asistenta pedagoga)

Mateřská škola

Hana Kleiblová - vedoucí učitelka MŠ (vzdělání: Střední pedagogická škola Nový Jíčín, obor Učitelství - 1981)

Eva Brixová, DiS. - učitelka MŠ (vzdělání: VOŠ pedagogická Litomyšl, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika - 2016)

Slavka Tannertová - školní asistent v MŠ

Školní družina

Bc. Kristýna Boušková - vychovatelka ŠD (vzdělání: Cyrilometodějská teologická fakulta UP v Olomouci, obor Sociální pedagogika - 2016)

Bc. Zuzana Haltmarová - vychovatelka ŠD (vzdělání: Filosofická fakulta v Opavě, obor Angličtina pro školskou praxi, od 8/2018 - studuje Učitelství pro 1.stupeň na UP v Olomouci)

Rozsvěcování vánočního stromu

V pátek 10. prosince proběhne od 17,00 hodin rozsvěcování vánočního stromu před ZŠ a MŠ. Součástí programu bude vánoční scénka sehraná žáky ZŠ a zpívání...

Třídní schůzky 18.11.

Co nejsrdečněji Vás zveme na třídní schůzky, které se konají ve čtvrtek 18.11. od 14,00 do 16:00 hodin v ZŠ.

Sběr papíru

Od 5.11. probíhá v naší škole sběr papíru. Sběrový papír vybírá paní školnice každý pátek před vyučováním.