Pedagogičtí zaměstnanci

Základní škola

Mgr. Jiří Pavlas - ředitel ZŠ a MŠ, koordinátor ICT  (vzdělání: Pedagogická fakulta JČU v Českých Budějovicích, učitelství pro 1. stupeň ZŠ - 2017  + Pedagogická fakulta UP v Olomouci, učitelství pro 2. stupeň ZŠ: přírodopis, technická a informační výchova - 2006)

Mgr. Vladana Pávková - tř. uč. I. třídy, zástupce ředitele  (vzdělání: Pedagogická fakulta UP v Olomouci, učitelství pro 1. stupeň ZŠ - 2006)

Mgr. Dana Novotná - tř. uč. II. třídy (vzdělání: Filosofická fakulta v Opavě, obor Angličtina pro školskou praxi. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ - 2018)

Bc. Zuzana Haltmarová - tř.uč. III třídy (vzdělání: Filosofická fakulta v Opavě, obor Angličtina pro školskou praxi, od 8/2018 - studuje Učitelství pro 1.stupeň na UP v Olomouci)

Pavla Vícencová - asistent pedagoga (maturina, studuje Kurz asistenta pedagoga)

Mateřská škola

Hana Kleiblová - vedoucí učitelka MŠ (vzdělání: Střední pedagogická škola Nový Jíčín, obor Učitelství - 1981)

Eva Brixová, DiS. - učitelka MŠ (vzdělání: VOŠ pedagogická Litomyšl, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika - 2016)

Slavka Tannertová - školní asistent v MŠ

Školní družina

Bc. Kristýna Boušková - vychovatelka ŠD (vzdělání: Cyrilometodějská teologická fakulta UP v Olomouci, obor Sociální pedagogika - 2016)

Bc. Zuzana Haltmarová - vychovatelka ŠD (vzdělání: Filosofická fakulta v Opavě, obor Angličtina pro školskou praxi, od 8/2018 - studuje Učitelství pro 1.stupeň na UP v Olomouci)

Podzimní projekt

Ve škole proběhla podzimní akce "Indiánské odpoledne" se spaním ve škole. Fotografie z vydařené akce najdete na školním facebooku.

Matematická soutěž v Zábřeze

V úterý 17.3.2015 se žáci 3. a 4. ročníku zúčastnili Matematické soutěže v Zábřeze na Moravě.   Za 3. ročník naši školu reprezentoval Jan David,...