On-line výuka MŠ

Tato stránka je určena rodičům předškoláků.
 

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že pro předškolní děti je vzdělávání v posledním ročníku MŠ povinné i v současné situaci, snažíme se zajistit distanční vzdělávání jednak:

- nabídkou Multiaktivní interaktivní pracovní učebnice plus (MIUČ + Zápis je tu), kdy s dětmi můžete snadno pracovat na počítači, spustíte ji snadno zde https://www.mediacreator.cz/mc/index.php  , nebo si můžete jednotlivá cvičení vytisknout, videonávod najdete zde: https://www.nns.cz/blog/nezarazene/miuc-zapis-je-tu-zdarma-do-30-4-2021-vcetne-neomezeneho-tisku/

(Tato činnost je dobrovolná)

- dále budeme pokračovat v plnění jednotlivých úkolů formou zavedeného pracovního sešitu, kdy předškoláci budou dostávat konkrétní úkoly na zpracování tištěnou formou (jak doposud), které po vyplnění odevzdáte v MŠ.

První část úkolů pro děti si můžete vyzvednout v MŠ Písařov během čtvrtka 4.3. 2021, kdy zároveň prosím doneste i pracovní sešit s úkoly z minulého týdne. K tomuto účelu budou před vchodem do MŠ umístěny boxy.

Děkuji za spolupráci :-)

Ivana Šulová, vedoucí učitelka MŠ, tel. 799 531 944

 

Novinky

DETEKTIVKA naší školní družiny

Milí rodiče a milé děti,  staňte se detektivy a pomozte nás vypátrat zločince, který ve škole odcizil obsah trezoru. U školy v boxu ŠD ve složce s...
+

"Sbírka pro Verunku" v naší škole

Děti, rodiče a zaměstnanci ZŠ a MŠ v Písařově se zapojili do veřejné sbírky pro Veroniku Kocourkovou z Červené Vody.  Sbírka probíhala přímo...
+